Büyük Hacimli 3D Baskı

Büyük Hacimli 3D Baskı

Büyük hacimli 3d baskı hizmeti gelişen teknoloji ve artık eklemeli imalatın her sektöre hizmet etmesi dolayısıyla gelişen bir teknolojilidir. Klasik tabla boyutları, örneğin 30cmx30cmx30cm, artık endüstride yeterli olmamaktadır. Büyük ölçülerde ürünlerin, 1m çapında ve 2.1 m yüksekliğinde, dilimlemeden tek bir baskıda üretilmesi ürün kalitesi açısından önemlidir. FormBond, kullanımında olduğu Tractus3D Marka FDM yazıcısı ile büyük hacimli 3d baskı hizmeti sağlamaktadır. Tabla çapı 1m ve baskı yüksekliği 2.1m ve mükemmel kalitede büyük ölçülerde üç boyutlu baskı hizmeti almak için aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın, iş birliği sürecimiz başlasın.

  Büyük Ölçülü 3D Yazıcı İle Üretim: İnovasyonun Sınırlarını Genişletin

  Otomotiv, robotik, uzay, havacılık ve diğer bir çok sektörde ürünlerin boyutları fazladır ve bu ürünlerin tek parça olarak üretimi zordur. FormBond, kullanımında olduğu büyük hacimli 3d yazıcı ile üretim hizmeti sağlamaktadır. Üretim sonrası ürünlerin ikincil işlemleri yapılarak nihai ürün olarak teslim edilmektedir. Örneğin macunlama, zımparalama, boyama ve cilalama gibi işlemler. Hizmet almak için bize ulaşın.

  Büyük hacimli 3D baskı, geleneksel 3D baskı teknolojilerinin ötesine geçerek daha büyük ve karmaşık nesnelerin üretimini mümkün kılan bir yöntemdir. Bu teknoloji, genellikle endüstriyel ölçekte kullanılır ve bir dizi malzeme kullanarak üç boyutlu nesnelerin katman katman oluşturulmasını sağlar.

  Büyük Ölçekli Üretim İmkanı: Büyük hacimli 3D baskı, endüstriyel ölçekte üretimi mümkün kılar, böylece büyük parçalar veya bir dizi parçayı aynı anda üretebilir.

  Hız ve Verimlilik: Geleneksel üretim yöntemlerine göre daha hızlı bir üretim süreci sunar, bu da şirketlerin ürünlerini daha hızlı pazara sürmelerine olanak tanır.

  Malzeme Çeşitliliği: Büyük hacimli 3D baskı, farklı malzemelerin kullanılmasına izin verir, bu da çeşitli endüstriler için çözümlerde esneklik sağlar.

  Üretim Genişliği 1000 mm
  Üretim Yüksekliği 2100 mm
  XYZ Çözünürlüğü20,20, 50 micron
  0.4 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü300- 50 micron
  0.6 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü400- 50 micron
  0.8 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü600- 50 micron
  1.0 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü800- 50 micron
  1.2 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü1000- 50 micron
  1.4 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü1200- 50 micron
  1.8 Nozül İçin Katman Çözünürlüğü1400- 50 micron
  Nozül Maksimum Sıcaklığı500 °C
  Tabla Maksimum Sıcaklığı110 °C

  Tractus3D Büyük Hacimli 3D Yazıcı

  Büyük hacimli üç boyutlu yazıcı üretimi konusunda yetkin bir firma olan Tractus3D, yeni teknoloji ile yüksek mukavemetli ve yüzey kaliteli ürün üretmenizi sağlayacak sistemler geliştiriyor. FormBond, kullanımında olan Tractus3D T3500SE yazıcısı ile müşterilerine büyük hacimli 3d baskı hizmeti sağlıyor.

  Tractus3D T3500SE, dünyadaki en gelişmiş ve uygun fiyatlı 3D yazıcıları üretmeye yönelik mükemmellik tutkusundan doğmuştur. Hala uygun fiyatlı, en güçlü 3D yazıcıları geliştirerek kendimizi farklılaştırıyoruz.

  Bu 3D yazıcı, yüksek baskı hızına ve yüksek doğruluğa sahiptir. Büyük nesneleri son derece hassas bir şekilde 3D olarak basmak için mükemmeldirler ve 3D yazıcılar kapalı bir odaya sahip olduğundan eğrilme olasılığını en aza indirdikleri için iyi bir sıcaklık stabilitesine sahiptirler.

  Tractus3D mümkün olan her şekilde yeniliği kucaklıyor. İyiyi sevmiyoruz, mükemmeli ya da mükemmeli istiyoruz. Her zaman gelişmeye devam etme zihniyetimizle ikincisini başarmak zor olsa da, oldukça iyi bir iş çıkardığımızı hissediyoruz. Tutkumuzu yüksek hacimli 3D baskı için son teknoloji ürünü bir ürün yelpazesi oluşturmak için kullanıyoruz.

  Tractus3d yazıcı, büyük hacimli 3d baskı

  Yeni SE serisinde kullanıcı deneyimine çok önem verdik. Kullanıcılar artık 15” dokunmatik ekran sayesinde her şeyi kolaylıkla yönetebiliyor. Kullanıcılara her yazıcıyla birlikte bir tablet verilir. Bu tablet, yazıcının etrafında mobil olarak çalışmanıza ve onu çalıştırmanıza olanak tanır. Yazıcı ile endüstriyel plastik parça üretimi imkanı sağlamaktadır.

  Bu, SE serisi 3D yazıcılarımıza eklenen ve kullanıcıları iyileştirmelerimizin merkezine koyan birçok yeni özellikten sadece bir tanesidir. Çünkü harika projeler yaratabilmek tek önceliğimiz değil, aynı zamanda bunu kullanıcılarımız için mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmektir.

  Kullanıcı deneyimine odaklanmamızı da ekleyerek, ofisinizin rahatlığında, baskının düzgün şekilde çalışıp çalışmadığını görmek için kamerayı kullanabilir, böylece yazdırılan projenizi her zaman göz önünde bulundurabilir ve kontrolü her zaman elinizde tutabilirsiniz.

  25.11.2023
  180
  Ziyaretçi Yorumları (3)

  Whatsapp
  FormBond
  FormBond
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1